ČASTÉ DOTAZY

Časté dotazy StartLife
Co obsahuje naše smlouva?
Ve smlouvě nenajdete žádné záludnosti. Je jednoduchá, srozumitelná a má pouze 3 stránky. Kromě toho nemáme rádi malá písmenka, takže je dostatečně čitelná.
Musí smlouvu podepsat oba manželé?
Ne, nemusí, nejsme banka, jsme obyčejní lidé jako Vy.
Jedná se o garantovaný výnos?
Ano, jedná. Na rozdíl od konkurence Vám dokonce smluvně sjednaný úrok vyplatíme předem, tj. každý započatý rok, pro „klid Vaší duše“.
Jak je to s poplatky?
U Start Life žádné poplatky neplatíte.
Na čem Start Life vydělává?

Někdo „jede sólo“, my zhodnocujeme jako tým. Připadá Vám zhodnocení financí formou koupě nemovitostí zajímavá, ale nemáte dostatek peněz? Nevadí. Fungujeme na principu propojení více lidí, kteří se poměrnou částkou podílejí na jejich koupi. Start Life použije svěřené peníze k nákupu investičních nemovitostí, zvláště v lokalitách s nižší pořizovací cenou, z nichž většina bude sloužit k pronájmu.

Jak je to s ochranou údajů?
Všechny informace, které nám sdělíte, považujeme za naprosto důvěrné, a tak s nimi i zacházíme. Řídíme se pravidly upravenými zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.
Co se stane v případě úmrtí?

Váše produkty u Start Life se v souladu se zákonem stává součástí dědického řízení.

Jak je to s předčasným výběrem částky?

V tomto směru přistupujeme ke každému člověku individuálně. Standardní doba trvání členství je 2 až 5 let, dle volby každého jedince. V případě, že se dostanete do situace, kdy budete nuceni produkt zrušit předčasně, zkrátka nás kontaktujete a společnými silami nalezneme nejideálnější řešení pro všechny zúčastněné strany.

Jak je to s ochranou Vašich peněz?
V tomto směru se nemusíte obávat, vše se řídí právním řádem České republiky.

Napište nám do 31.5. a získejte garantovaný úrok 6,5%

Rádi Vám odpovíme na jakýkoliv dotaz

1 + 7 =

Mateřská agentura Sagency.cz Vám poskytuje kvalitní servis již od roku 1993...